Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře od českého výrobce jsou zárukou vysoké kvality. K výhodám plastových oken patří jejich dokonalá izolace tepla v kombinaci s propracovaným minimalistickým designem. K dalším výhodám patří jejich zvuková izolace. V současnosti lze plastová okna vybírat ze široké škály barevného provedení.

Pokud vybíráte nová okna, jedním ze zásadních kritérií při výběru je životnost a náklady na údržbu. S ohledem na materiál jsou právě okna vyrobená z plastu ideální volbou, zároveň jsou vhodná pro všechny druhy budov. Jejich využití spatřujeme v obytných budovách, ale i průmyslových komplexech nebo továrnách. Nicméně nejpoužívanější jsou plastová okna u běžných domácností zejména v panelových domech, bytovkách nebo jiných obytných domech.

Plastová okna vyrábíme s použitím německého profilu aluplast  IDEAL 7000IDEAL 8000,  8000 ENERGETO® a špičkového rakouské kování MACO
Plastové vchodové dveře vyrábíme s použitím německého profilu  ALUPLAST IDEAL 7000 se stavební hloubkou 85 mm, vysoce kvalitních výplní série HPL, ENTRY a kováním MACO. Zdvižné posuvné dveře HST vyrábíme s použitím profilu aluplast Systém 85 Basic, Standard, Premium. Dalším zajímavým výrobkem v naší nabídce jsou také posuvné dveře  SMART-SLIDE.  V poslední době je také stále častěji používán nový moderní profil  IDEAL 8000 Aluskin classic s venkovním hliníkovým opláštěním.

Všechny prospekty s informacemi o plastových oknech a dveřích, návody na seřízení a údržbu naleznete zde

Plastová okna aluplast IDEAL 8000 ENERGETO®

Plastová okna aluplast IDEAL 8000 Aluskin classic

Plastová okna aluplast IDEAL 8000 Round line

Plastová okna aluplast IDEAL 8000 Classic line

Zdvižně posuvné dveře Systém 85 mm

Posuvné dveře SMART-SLIDE

Vchodové dveře aluplast IDEAL 7000

Plastová okna aluplast IDEAL 7000

 

 

Plastová okna mají několik druhů těsnění - středové těsnění a dorazové těsnění. Středové těsnění má celkem 3 a dle formy konstrukce může být umístěno na rámu případně na křídle okna. To zajišťuje její ochranu. Oproti dorazovému těsnění spatřujeme výhodu v masivní konstrukci, dobré zvukové izolaci a v lepším prostupu tepla. Tyto profily bývají lépe odolné vůči extrémním podmínkám a jsou vhodné pro panelové domy. Druhou možností je využít plastová okna s dorazovým těsněním, které tvoří dvě pružné těsnící gumy na vnitřní a vnější straně.